Over ons

De beste investering die iemand kan doen? Die is in zichzelf. Dat is waar Interim Valley voor staat en onze medewerkers daarbij helpen is onze missie. Als iemand weet waar hij of zij energie van krijgt, zijn of haar drijfveren en talenten kent, is hij of zij meer gemotiveerd en geïnspireerd.

Interim Valley is in 2012 opgericht door Ruben Verkuijl en Diederik Veenhoven. Wij ondersteunen organisaties bij invulling van posities binnen compliance, trade finance en risk management. Onze medewerkers zijn werkzaam bij banken en andere financiële instellingen.

Menselijk

Interim Valley is menselijk. Wij luisteren, vragen en adviseren. Een persoonlijke aanpak staat centraal in een samenwerking met ons.

Toegewijd

Interim Valley is toegewijd aan haar medewerkers, kandidaten en relaties. Een betrokken houding staat centraal.

Expert

Interim Valley is toonaangevend door kennis van zaken. Wij kiezen voor kwaliteit en daarom voor focus op een aantal niches.

Over Interim Valley

Wij bouwen aan ons bedrijf vanuit drie waarden: menselijk, toegewijd en expert. Deze drie waarden fungeren als basis en richtlijn in een samenwerking met Interim Valley. Daarnaast vormen zij een fundament in onze ambitie om Interim Valley verder te laten groeien.

Wij spreken graag met mensen die zich herkennen in een samenwerking op basis van deze drie waarden. U kunt ons bereiken via deze contactgegevens of rechtstreeks via één van onze medewerkers.

Bij ons werken? Gezien onze groeiambities zijn wij altijd op zoek naar nieuwe collega’s. Momenteel zoeken wij een Business Developer. Bekijk hier wat de functie inhoudt en waar je komt te werken (gemaakt door Spielwork). Klik op onderstaande foto voor een impressie.

Onze medewerkers

Adriaan de Heer

Recruiter Compliance 020 261 89 50 a.deheer@interimvalley.com

Annemeike Jonk

Consultant Compliance 020 261 89 51 a.jonk@interimvalley.com

Brenda Janbroers

Field Manager 020 261 89 50 b.janbroers@interimvalley.com

Christian de Vos

Consultant Compliance 020 261 89 52 c.devos@interimvalley.com

Diederik Veenhoven

Co-founder 020 261 89 50 d.veenhoven@interimvalley.com

Frederique Jongenelen

Recruiter Compliance 020 261 89 50 f.jongenelen@interimvalley.com

George Helderman

Consultant Risk & Trade Finance 020 261 89 53 g.helderman@interimvalley.com

Jasper van Groningen

Consultant Trade Finance 020 261 89 50 j.vangroningen@interimvalley.com

Rianne Pessel

Recruiter Risk & Lending 020 26189 50 r.pessel@interimvalley.com

Ruben Verkuijl

Co-founder 020 261 89 50 r.verkuijl@interimvalley.com

Violet Rood

Operations 020 261 89 50 v.rood@interimvalley.com

Willemijn Povel

Junior Recruiter 020 261 89 50 w.povel@interimvalley.com
© Copyright 2018 Interim Valley • Alle rechten voorbehouden Privacy Statement
Design & realisatie Maatwerk.co